Lze při nákupu zadat jinou fakturační a dodací adresu?

Nejsme dokonalí a náš eshop není gigant. Představte si, že jsme malý obchůdek s ručně a láskou vyráběným českým zbožím, nikoliv supermarket se sortimentem všeho druhu a automatickými pokladnami. Takový je i náš e-shop, proto (zatím) náš objednávkový systém neumí rozlišit dodací a fakturační adresu. Nicméně pokud chcete zboží doručit na jinou adresu, než je fakturační, zadejte nám ji prosím do pole „Poznámka“ a my se postaráme, aby váš monitor dechu dorazil na správné místo a se správnou fakturou.

Nezapomeňte, že v případě, že čerpáte na nákup monitoru dechu Nanny příspěvek od zdravotní pojišťovny, je třeba, aby byly na faktuře uvedeny osobní údaje pojištěnce, který bude o příspěvek žádat. Další informace k  příspěvkům od pojišťovny najdete na našem blogu.

Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám