Staňte se partnerem Nanny

Kariéra s Nanny

Staňte se partnerem Nanny

Staňte se partnerem Nanny

Prodáváte dětské zboží nebo zdravotnické potřeby?

Poskytujete zdravotní péči nebo pracujete jako odborná zdravotní sestra?

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a naše partnery umíme ocenit.

Proč se vám spolupráce s Nanny vyplatí?
Unikátní produkt

Unikátní produkt

Rozšiřte své portfolio o výrobek, který se stará o bezpečný spánek dětí po celém světě.

Technické poradenství a servis

Technické poradenství a servis

Spolehněte se na lokální technické poradenství a bezplatný servis pro Vás a Vaše zákazníky.

Rychlé dodání zboží

Rychlé dodání zboží

Nepotřebujete žádné velké skladové zásoby. Zboží Vám doručíme do 2 dnů.

Propagace Vaší prodejny

Propagace Vaší prodejny

Zviditelněte svou prodejnu jako doporučeného prodejce značky Nanny.

Marketingová podpora

Marketingová podpora

Usnadněte si podnikání a využijte marketingové materiály, které od nás získáte zdarma. Podělíme se s Vámi i o naše marketingové know-how.

Co o náš říkají naši partneři?
John Dunderdale, Nanny Monitor UK

John Dunderdale, Nanny Monitor UK

„Distribuci monitoru dechu se věnuji už od roku 2010 a za tu dobu jsem si mohl ověřit, že Nanny je spolehlivým partnerem, který se o své spolupracovníky příkladně stará a zajímá se o jejich potřeby.

Při jedné příležitosti jsem byl renomovaným partnerem požádán o dodání velmi odborných technických informací – předal jsem je na Nanny a ti se s úkolem vypořádali naprosto bravurně a k plné spokojenosti mého klienta.

Jsem rovněž ohromen vysokou kvalitou výrobku, řeším pouze pár případů reklamací ročně (méně než 0,3%) a vždy s maximální podporou Nanny“

Dr. Max

Kateřina Macháčková, Dr. Max.

„My jakožto lékárenský řetězec prodáváme jen prověřené a certifikované produkty. Zákazníci u nás rádi nakupují Nanny, protože spojení značky Dr. Max a Nanny je pro ně zárukou kvality a jistoty.“

Laetita Da Fré, Comodo France

Laetita Da Fré, Comodo France

„Vážím si toho, že můžu posouvat dál tak jedinečný a užitečný produkt jako je Nanny. Rodiče ve Francii jsou z Nanny nadšení a to mi přináší skvělý pocit z odvedené práce. Jsem pyšná, když čtu recenze našich zákazníků – z 500 má Nanny celkem plný počet 5-ti hvězdiček. Přináší jim pocit jistoty a klidné spaní a vím, že už u nás pomohla zachránit několik dětí! A to mě, i jako matku 2 dětí, těší dvojnásob.“

Pro influencery
#
 

"Jakožto spánková konzultantka pro děti jsem velice ráda, že mohu být ambasadorkou Nanny. Mým klientkám tak mohu doporučovat ryze český, kvalitní a spolehlivý monitor dechu. Vnímám ho jako velkou pomoc pro rodiče, kteří se díky němu nebojí o spící miminko uložené v postýlce." Anna Růžičková @spanekmiminek

I vy nám můžete pomoci šířit osvětu v poskytování první pomoci u dětí. Věnujete se profesi porodní asistentky nebo se jinak profesně soustředíte na péči o nejmenší děti? Pokud vás zajímá spolupráce s Nanny, dejte nám o sobě vědět.

Kontaktujte nás!
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volného pohybu osobních údajů, v platném znění.