Je možné Nanny použít pro druhé dítě?

U snímací podložky může v čase docházet k mírnému poklesu citlivosti. Pro druhé miminko tedy určitě doporučujeme zakoupit novou podložku, kterou připojíte k původní monitorovací jednotce. Po zapojení do jednotky vložte nové baterie a zapněte ji. Pokud pípne a všechny diody probliknou, jednotka je v pořádku.

Nanny nejlépe otestujte přímo s miminkem. Dejte ho do postýlky a sledujte, jak bliká zelená kontrolka. Ta signalizuje, že je vše v pořádku. Nechejte monitor dechu zapnutý a děťátko vyndejte. Postýlky se nedotýkejte, přístroj by mohl vnímat vaše pohyby a váš dech. Kontrolka bude ještě chvíli zeleně blikat, než pohyby odezní. Přibližně po dvaceti sekundách klidu se rozsvítí červené světlo a spustí se alarm. Vypínačem monitor dechu vypněte.

Přečtěte si také, jak Nanny správně udržovat nebo kde všude ji můžete použít.

Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám