Je možné na nákup Nanny čerpat příspěvek od zdravotní pojišťovny?  

Většina zdravotních pojišťoven na nákup monitoru dechu přispívá. Pokud chcete příspěvek využít, musíte pojišťovně doložit doklad o zaplacení monitoru.  

Při nákupu přes internet vám stačí zpravidla kopie faktury. Aby vám pojišťovna tento doklad uznala, nechte si fakturu vystavit na svoje jméno, resp. na rodiče, který bude nárok na příspěvek uplatňovat. Zpětně už doklad upravovat není možné. Při nákupu Nanny na našem webu vás na to ještě upozorníme v  posledním kroku objednávku.  

Fakturu si pak dobře uschovejte. K  Nanny ji posíláme standardně vytištěnou v  balíku, nově vám ji navíc odešleme také e-mailem, takže si ji v případě potřeby můžete kdykoliv vytisknout nebo komukoliv přeposlat. 

Pozornost věnujte i způsobu platby. Plaťte ideálně bezhotovostně předem, aby byla vaše platba snadno doložitelná. Pokud si při objednání přes internet vyberete platbu na dobírku, nezapomeňte si vzít od doručovatele doklad o zaplacení. Bez něj vám pojišťovna příspěvek neproplatí.  

Další informace k  tématu najdete na našem blogu.

Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám