Je možné koupit Nanny z druhé ruky?

Pokud je snímací podložka starší než dva roky, nekupujte ji. Po této době může kvůli opotřebení nebo nesprávnému zacházení senzor ztratit svoji citlivost a podložka by se neměla dál používat. Podložku není možné kalibrovat.

Opatrnost se vyplatí i u nákupu Nanny mladší dvou let. Nikdy nevíte, jak se původní majitelé k výrobku chovali. Pokud jim například podložka spadla na zem, mohl se senzor poškodit.

Pokud přece jen máte starší Nanny, monitorovací jednotku můžete dál používat, ale dokupte si k ní novou podložku. Když vše zapojíte do sestavy, vložte nové baterie. Pokud jednotka pípne a probliknou všechny diody, je v pořádku a můžete ji používat.

Jak správně nainstalovat Nanny si přečtěte v našem článku.

Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám