Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Kontaktujte Nanny

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nápad či problém, neváhejte nás kontaktovat telefonem, e-mailem nebo na Facebooku.

Zákaznická linka

V případě jakéhokoliv dotazu nám zavolejte na níže uvedená čísla nebo vyplňte kontaktní formulář.

PO–PÁ 8.00–17.00
800 800 522

Napište nám

Pro partnery

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim přinese klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější – jejich dítě.

Více o spolupráci

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volného pohybu osobních údajů, v platném znění.

Prodejny Nanny

Nanny si nejvýhodněji objednáte v našem e-shopu, nebo si ji můžete koupit v ověřených obchodech. Tito prodejci mají monitor dechu skladem a ochotně a odborně vám poradí s nákupem. Budeme rádi, když po nákupu v prodejně vyplníte krátký formulář a dáte nám vědět, jak jste byli spokojení. 

Výrobce a distributor

Výrobcem Nanny je tradiční česká společnost JABLOTRON ALARMS a.s. se sídlem v Jablonci nad Nisou. Stará se nejen o bezpečí domova, ale i toho nejcennějšího – Vašich dětí.

Adresa

JABLOTRON ALARMS, a.s.
Pod Skalkou 4567/33
46601 Jablonec nad Nisou
zakaznicka.linka@jablotron.cz

Obchodní údaje

IČ: 28668715
DIČ: CZ28668715
Společnost je zapsána u Krajského
soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 195

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám