Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Narození syna beru rozhodně jako velký zázrak

Jakub Kovář
reprezentační hokejový brankář

Narození dítěte je zázrak a nejvíc si to uvědomují novopečení rodiče. Stejný pocit na vlastní kůži zažil i osmadvacetiletý hokejový brankář Jakub Kovář.

Jeho žena mu 21. června 2016 přivedla na svět v Písku syna a český reprezentační brankář se tak stal poprvé otcem. Jejich chlapečka po porodu kromě úžasných doktorů a sestřiček hlídal i monitor dechu Nanny, který si pořídili i domů, aby jejich malý poklad ohlídal ve spánku.

To nejcennější na světě

„Narození syna beru jako velký zázrak a cítil jsem, že to musím nějak vrátit,” vypráví Kovář. Proto se šel zeptat primáře, jak konkrétně by mohl porodnici pomoci. A dozvěděl se, že na oddělení by moc potřebovali monitory dechu Nanny pro všechna miminka. V písecké porodnici se ročně totiž narodí přes 900 dětí a mnohé z nich vyžadují speciální péči.

Dvanáct nových monitorů dechu

Nápad se novopečenému tatínkovi moc líbil a rozhodl se porodnici věnovat dvanáct monitorů dechu Nanny jako sponzorský dar. „Nanny tak pohlídá každé miminko a jejich maminky mohou být klidnější. Navíc to i usnadní práci sestřičkám na oddělení,” říká Kovář a dodává:  „Hlavně doufám, že monitory dobře poslouží, dodají všem klid a nebudou muset ani jednou spustit alarm.”

Kovar 1
Kovar 2
Kovar 3
Kovar 4
Kovar 5

Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám