Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Nanny nám zachránila našeho Olivera

Janne Holm
maminka Olivera, Julie a Nikolaje

V roce 2009 přibyl k dvojčatům Nicolaji a Julii dlouho očekáváný bráška. „Když přišel na svět, nenapadlo nás, jaké drama prožijeme," píše maminka Janne.

První zástava dechu

Oliverovi byly pouhé tři dny a najednou přestal dýchat. Naštěstí v té chvíli neležel v postýlce, ale spal u táty Henninga.

„Manžel zareagoval rychle a poskytl synovi první pomoc. Ještě před příjezdem sanitky se Oliver znovu probral. Strávil dva dny v nemocnici na pozorování, přesto nám lékaři neřekli, v čem mohl být problém.“

Našli jsme monitor dechu Nanny

„Po této události jsme prozkoumali internet. A našli monitor dechu Nanny. Dnes jsme za to šťastní, protože jsme tím zachránili našemu synovi život.

Když mu bylo šest týdnů, opět přestal dýchat. Stalo se to uprostřed noci, s manželem jsme spali. Kdyby nás Nanny nevzbudila, teď už bychom asi Olivera neměli,“ popisuje Janne.

Šťastný konec

Tento příběh zachráněného chlapce má zvláštní dohru, neboť rodiče Olivera se pro výrobek natolik nadchli, že se rozhodli věnovat jeho prodeji. Stali se úspěšnými distributory Nanny v Dánsku. Proto mohou dát jen ty nejlepší reference a vtisknout prodeji osobní příběh.

„Doporučujeme pořídit Nanny již v době očekávání. Maminka pak může odcházet z porodnice s pocitem klidu, že bude její děťátko pod dohledem ihned po návratu domů. První dny života dítěte mohou přinést nečekaná překvapení, stejně jako se to stalo nám,“ dodává Janne.

holmovi-1.jpg
holmovi_2.jpg
holmovi.jpg
holmovi_3.jpg

Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám