Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Nanny je v Japonsku certifikovaná

Dr. Atsuyuki Oota

Monitor dechu Nanny je v Japonsku certifikován dle místních norem jako zdravotnický prostředek. Používá se zhruba ve 150 tamních nemocničních zařízeních.

Nanny se využívá hlavně v klinické praxi

„Každý pokoj je u nás komfortně vybaven tak, aby zde maminka mohla provádět veškeré činnosti – spát, jíst, koupat se. I pro tatínka máme připravenou pohodlnou pohovku. U postele má maminka připraven tablet, kde se může dozvědět vše o péči o svoje miminko a zároveň, jak ovládat a používat jednotlivé přístroje a pomůcky v pokoji. Máme zde i monitory dechu Nanny, které používáme pro pocit bezpečí maminky a jako prevenci Syndromu náhlého úmrtí kojence,“ vypráví Dr. Atsuyuki Oota, přednosta Oota Ladies Clinic.

I on se ve své nedávné praxi setkal s několika případy Syndromu náhlého úmrtí dítěte – v jednom případě matka opustila dítě, když šla vyzvednout staršího sourozence k autobusu, ve druhém případě došlo k úmrtí, když matka sdílela postel se svým dítětem.

„Spaní matek s dětmi v jedné posteli je v Japonsku velmi obvyklé, nicméně mladé rodiny sledují nové trendy a stále častěji zařizují miminku vlastní postýlku, což je pro dítě nejbezpečnější,“ dodává Dr. Oota.

jap_1_400.jpg
jap_2_400.jpg
jap_3_400.jpg
japonsko.jpg

Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám