Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Lékařka online

Pokud si nejste jistí s čímkoliv ohledně péče o miminko, neváhejte se poradit s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou. Nebo si prohlédněte již zodpovězené dotazy níže.

Vložit dotaz


*


*

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů a podmínkami poradny.

Iveta

boule v třísle u chlapce

29.11.2018 22:02

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám 3-letého syna, a včera se mu objevila boule v pravém třísle, nikdy před tím ji tam neměl. Synovi nevadí, na nic si nestěžuje, nic ho nebolí, nemá teplotu. Dnes ráno tam ale nebyla a odpoledne se mu zase objevila. Co by to mohlo být a je třeba s tím jít k lékaři?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: boule v třísle u chlapce

29.11.2018 22:19

Dobrý den, velmi pravděpodobně se jedná o tříselnou kýlu, která je nejspíš volná, neboť si syn na nic nestěžuje. Ale i přesto by bylo vhodné, abyste nechala syna vyšetřit na chirurgické ambulanci, kde chirurg rozhodne o tom, zda a kdy bude nutné kýlu odoperovat.

Mirka

krvácející bradavka a kojení

3.11.2018 12:39

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžu kojit, i když mám rozpraskanou bradavku a při kojení z ní teče i trochu krve? Malé je 5 týdnů. Je to hodně bolestivé. Na druhém prsu bradavku rozpraskanou nemám.

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: krvácející bradavka a kojení

5.11.2018 21:04

Dobrý den, pokud máte rozpraskanou bradavku až do krve, můžete z ní alespoň trochu odstříkat(do úlevy), i když to bude bolet, ale toto mléko s krví nedávejte Vaší dceři. Budete ho muset vylévat. Kojit můžete z 2. prsu, pokud je bradavka v pořádku. Až se bradavka zhojí, můžete z tohoto prsu opět začít kojit.

Lucie

Pouziti monitoru Nanny s kolebkou

27.10.2018 09:35

Dobry den, mozna vice technicky dotaz, ale lze prosim pouzit monitor dechu Nanny i s kolebkou Chicco? Napr.tato, libi se mi, ze mohu kojit v noci pohodlne... https://www.pinkorblue.cz/chicco-pristavna-postylka-next2me-dream-fairy-tail-a193990.html Dekuji, Lucie

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Pouziti monitoru Nanny s kolebkou

30.10.2018 13:13

Dobrý den, žádná z kolébek není doporučována pro použití s podložkou a monitorem dechu nanny. Dále je důležité, že by měla dětská postýlka stát samostatně a neměla by se dotýkat jiné postele, kde spí někdo jiný. Jinak by se mohlo stát, že miminko přestane dýchat a monitor to nezaznamená, protože bude snímat dýchání někoho jiného.

Markéta

Nespavost u 4 měsíční holčičky

20.10.2018 18:12

Dobrý den, již 3 neděle bojujeme u dcery s nespavostí, přes den usne max na 5 minut. Jinak jede pofňukavani, strkani prstů a pesti do pusinky. Muze to bejt růstem zubu i kdyz dasne natekle nema ?Dekuji

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Nespavost u 4 měsíční holčičky

22.10.2018 12:14

Dobrý den, zuby jsou taky možné, ale v jejím věku málo pravděpodobné, ale více pravděpodobné je, že by mohla trpět na koliky. Záleží i na tom, jak spí v noci, jak jí, jestli se u Vás v náručí uklidní nebo ne, jestli má teploty, průjem, výrazněji ublinkává, zda neubývá na váze. Zda máte dostatek mléka, pokud kojíte? Co se změnilo před 3mi týdny? Proto nemůžu jednoznačně odpovědět na Váš dotaz. Vhodné by bylo, abyste navštívila pediatra své dcery a domluvila se na dalším postupu přímo s ním/ní.

Sandra

Kašel

9.10.2018 10:19

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, syn 4 roky v noci dráždivě kašlal, až jakoby štěkal, zabral mu až dithiaden a to,že jsme na něj otevřeli okno a pustili dovnitř studený vzduch,, pak klidně spal. Teplotu nemá,jen nažloutlou rýmu. Chci se zeptat, mám ho nechat vyšetřit?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Kašel

9.10.2018 20:40

Dobrý den, ano bylo by vhodné, aby Vašeho syna vyšetřil pediatr, nejspíše se jedná o laryngitidu, ale v noci se může jeho stav opět zhoršit.

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Podívat se do slovníku

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Přečíst si časté dotazy

Názory rodičů

Přečtěte si, jaké zkušenosti mají ostatní rodiče s monitorem dechu Nanny.

Přečíst si názory rodičů

foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny