Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Kurzy první pomoci

Situace spojená s pandemií nás donutila pozastavit prezenční kurzy první pomoci. Přesto vás nadále chceme připravovat na situace, kdy monitor zahlásí alarm nebo je třeba miminku poskytnout první pomoc z důvodu nemoci. Proto pro vás aktuálně připravujeme videokurz první pomoci, který bude dostupný na našich stránkách.

Informujte mě o vypsání nových termínů kurzů první pomoci

Kurs mi přišel dostatečně obsáhlý, moc se mi líbil a odnesla jsem si přesně to, co jsem od toho očekávala.

Karolína, Jablonec nad Nisou

Nejlepší kurz, na kterém jsem kdy byla díky praktickému nácviku.

Eva, Jablonec nad Nisou

Kurz byl perfektně připravený. Jak ze strany školitelů, tak i ze strany společnosti Jablotron. Měli jsme kompletní servis. Mohli jsme se zeptat i opakovaně na cokoli. Hned na úvod jsme dostali i materiály, do kterých jsme si mohli psát vlastní poznámky. Atmosféra byla po celou dobu velice příjemná. Celý kurz trval 3 hodiny a byl velice efektivně postavený a vedený. Moc Vám děkuji za možnost se takového kurzu zúčastnit.

Simona, Brno

Oceňuji odbornost kurzu, profesionální lektory, možnost vyzkoušet si situace na figurínách, simulované situace a práce lektorů s "publikem".

Petr, Praha

Organizátorům patří poděkování za precizní organizaci kurzu - veškeré informace komunikovány s dostatečným předstihem, připomenutí konání školení formou SMS; skvělá organizace v místě konání. Lektoři si také zaslouží poděkování především za formu školení (kombinace výkladu, praktických cvičení i řešení "akutních" situací), milý a vstřícný přístup k účastníkům kurzu.

Lucka, Praha

Kurz byl velmi zajímavý a přínosný, perfektně provedený a zorganizovaný!

Katka, Praha

Velmi oceňuji předtištěné papíry, do kterých bylo možné si psát poznámky. Umožnilo to poslouchat a zároveň si poznamenávat jednoduše.

Veronika, Brno

Kurz se mi velice líbil a lektoři byli milí, ale zároveň profesionální.

Jana, Brno

Za kurz chci moc poděkovat, zaměstnanci i lektoři byli báječní. Potěšilo mě a překvapilo i drobné občerstvení, dozvěděli jsme se opravdu spoustu zajímavých a nových informací. Úroveň kurzu byla vysoká.

Martina, Praha

Kurz byl perfektní, vše naprosto profesionální, jak z pohledu náplně, tak i organizace, za což ještě jednou velice děkuji.

Simona, Olomouc

Výborný kurz, doporučuji i ostatním.

Marek, Praha

Byla jsem velmi mile překvapená rozsahem kurzu, že nešlo pouze o resuscitaci a zastavení krvácení, jak tomu bývalo na škole. Děkuji za kurz.

Klára, Olomouc

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám