Nanny slaví úspěch až v Japonsku

8.4.2019 Ze zákulisí

Monitor dechu Nanny hlídá miminka už v 21 zemích po celém světě. Spokojeni jsou s ním i v dalekém Japonsku. Jak se Nanny do země vycházejícího slunce dostala? A v čem se liší japonská péče o děti od té české?

blog-nanny v Japonsku

Díky jedinečným vlastnostem na zahraniční trhy

Pro 150 japonských porodnic vyrábí monitory Nanny společnost Jablotron už více než 8 let. Jako jedna z mála českých firem tak dodává do Japonska zdravotnické prostředky. Tamní trh je technologicky velmi vyspělý, a proto není zrovna snadné na něm uspět. Nanny se to díky mimořádné spolehlivosti, jednoduchému ovládání, nenáročné údržbě i mezinárodní certifikaci podařilo. Nanny totiž úspěšně obstála v nezávislých klinických zkouškách a je mj. držitelem certifikátu ISO13485:2012, vydaném pro vývoj, výrobu a prodej aktivních neimplantabilních zdravotnických prostředků.

Japonská porodnická péče

Mezi nemocnice, které už výhody monitoru dechu Nanny stihly ocenit, patří i Oota Ladies Clinic. „Každý pokoj je u nás komfortně vybaven tak, aby zde maminka mohla provádět veškeré činnosti – spát, jíst, koupat se. I pro tatínka máme připravenou pohodlnou pohovku. U postele má maminka připraven tablet, kde se může dozvědět vše o péči o svoje miminko a zároveň, jak ovládat a používat jednotlivé přístroje a pomůcky v pokoji. Máme zde i monitory dechu Nanny, které používáme pro pocit bezpečí maminky a jako varování před možností Syndromu náhlého úmrtí kojence,“ říká Dr. Atsuyuki Oota, přednosta Oota Ladies Clinic.

Strašák SIDS

Doktor Oota se nedávno ve své praxi osobně setkal s několika případy syndromu náhlého úmrtí dítěte (SIDS). V jednom případě maminka nechala miminko doma samotné, když šla vyzvednout staršího sourozence k autobusu, ve druhém případě miminko zemřelo ve společné posteli s rodiči. „Spaní matek s dětmi v jedné posteli je v Japonsku velmi obvyklé, nicméně mladé rodiny sledují nové trendy a stále častěji zařizují miminku vlastní postýlku, což je pro dítě nejbezpečnější,“ dodává Dr. Oota. Podmínkou pro použití Nanny je právě samostatná postýlka, proto se v Japonsku Nanny zatím prodává hlavně do porodnic. Podložky monitoru dechu z Jablotronu se v Japonsku distribuují pod označením BB Alarm a prodává je japonský partner TH Pharma.

Sdílet článek

Nanny pro klidný spánek

2020_bm-02_2.png

Monitor dechu Nanny BM-02

Tento ryze český výrobek poskytuje rodičům jistotu, klidný spánek a kontrolu nad správným dýcháním jejich miminka. Nepřetržitě hlídá jeho dech i…

2 495 Kč

Detail

2020_bm-02d.png

Náhradní podložka BM-02D

Náhradní podložka Vám ulehčí práci, pokud bude miminko spinkat na více místech. Hodí se také v případě, že původní podložka již dosloužila…

966 Kč

Detail

dodací lhůta
2-10 dní
2020_bm-02-bm-02d.png

Nanny BM-02 se 2 podložkami

Výhodné balení monitoru dechu Nanny se dvěma podložkami, které oceníte, zejména pokud bude miminko často spinkat na více místech.

2 990 Kč

Detail

Ušetříte 500 Kč
2020_bm-02_duo.png

Nanny BM-02 DUO

Dvě balení monitoru dechu Nanny za zvýhodněnou cenu uvítají nejen rodiče dvojčátek. Můžete se na koupi domluvit třeba s kamarádkou a obě tak…

4 490 Kč

Detail

Ušetříte 285 Kč
bm-02_box-mtr_cz.png

Monitor dechu BM-02 + matrace Baby

Balíček obsahuje monitor dechu Nanny s jednou podložkou a kvalitní českou matraci, která byla s Nanny testována. Jsou tedy plně kompatibilní.

3 360 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Baby 120 x 60 cm

Kvalitní dětská matrace byla testována společně s monitorem dechu Nanny. Máte tak jistotu kvality a bezproblémové funkčnosti.

1 150 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Happy Kids 120 x 60 cm

Prémiová dětská matrace byla vyrobena v České republice a při testování s monitorem dechu Nanny dosáhla nejvyššího hodnocení.

2 290 Kč

Detail

Další článek

Ze slovníku pojmů

V

Výroba Nanny

Monitor dechu Nanny vyrábíme v České republice a celý proces je pod přísným dohledem. Z… více...

Zeptali jste se lékařky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud spi miminko s matkou v posteli a da se pod nej podložka na… více...

Přečtěte si další články

Ze zákulisí

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám