Šestinedělí – hormonální horská dráha

11.5.2020 Svět ženy

Poprvé držíte v náručí malého človíčka, kterého jste devět měsíců nosila pod srdcem. A je vám jasné, že nic už nebude jako dřív. Největší změny vás čekají hned v prvních dnech a týdnech po porodu. V tzv. šestinedělí se sžíváte s miminkem a navíc se vaše tělo vrací do stavu před těhotenstvím. Prudký pokles hladiny hormonů často vede ke změnám nálad a v některých případech dokonce až k poporodní depresi. 

sean-roy-cut2.jpg

Jaké ženy jsou těmito problémy nejvíc ohroženy? A má na vaši psychickou pohodu vliv i průběh porodu? Odpoví vám Mgr. Lucie Šmahelová, psycholožka a maminka čtyř dětí. 

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volného pohybu osobních údajů, v platném znění.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Šestinedělí – hormonální horská dráha"?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Další článek

Ze slovníku pojmů

B

Baterie

Baterie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle je nemusíte měnit, protože vydrží opravdu… více...

Zeptali jste se lékařky

Fontanela

Dobrý den,mám 10timěsíční dceru a zjistila jsem, že již nemá téměř žádnou fontanelu na hlavičce, je… více...

Přečtěte si další články

Svět ženy

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám