Když si mateřskou neužíváte...

30.10.2019 Svět ženy

O těhotenství a mateřství se říká, že je to nejkrásnější období v životě ženy. Jenže realita je někdy úplně jiná. I když jste se na vašeho drobečka těšila sebevíc, automaticky to neznamená, že na mateřské dovolené budete ta nejšťastnější bytost na světě.

BLOG_syndrom vyhoreni.jpg

Dlouhodobý nedostatek spánku, každodenní stereotyp a často nulový čas na zájmy a koníčky můžou pořádně zamávat s psychikou. A od nespokojenosti a vyčerpání už nemusí být daleko k syndromu vyhoření. Jaké jsou jeho příznaky? A jak se mu účinně bránit? Ptali jsme se Mgr. Lucie Šmahelové, psycholožky a maminky čtyř dětí.

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volného pohybu osobních údajů, v platném znění.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Když si mateřskou neužíváte..."?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Další článek

Ze slovníku pojmů

Z

Zdravotnický prostředek

Do této kategorie patří mnoho různých výrobků, které se používají ve zdravotnictví od náplastí až… více...

Zeptali jste se lékařky

Dobrý den, kojím, ale mám popraskané bradavky a kojení je pro mě bolestivé, jak si mohu pomoci,… více...

Přečtěte si další články

Svět ženy

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám