Na co po porodu nebude čas

Jako nastávající maminka už asi tušíte, že pár týdnů nebo spíš měsíců po narození miminka se bude vše točit kolem něj. Nabízíme vám pár tipů, co vyzkoušet nebo zažít ještě před tím, než vám svět od základů změní láska vašeho života.

blog-na co nebude cas

Odpočinek nebo dokonce zábava budou na vedlejší koleji. Pokud se cítíte dobře a nemáte žádné zdravotní problémy, byla by proto škoda promarnit čas, které vám ještě do porodu zbývá, a pořádně si ho neužít.

Hýčkejte se

I když třeba nepatříte k pravidelným návštěvnicím salonů krásy, v těhotenství si čas na relaxaci a zkrášlování určitě najděte. Věřte tomu, že nic vám neudělá tak dobře, jako nechat se hýčkat a pečovat o sebe. Bonusem navíc pak můžou být nové nehty nebo třeba dokonalý sestřih, stačí si vybrat.

Zalenošte si

„Přijde mi, že od porodu jsem se nezastavila. Buď se věnuji dceři, nebo uklízím, vařím a starám se o domácnost. Už si ani nevzpomínám, kdy jsem si na chvilku sedla a v klidu vypila kafe,“ svěřuje se Markéta, maminka roční Aničky. Samozřejmě to nemusí vypadat úplně takhle, ale připravte se na to, že mateřská dovolená vám navzdory svému názvu prázdniny příliš připomínat nebude. Proto dokud můžete, využijte volný čas k relaxaci, spánku nebo obyčejnému nicnedělání a lenošte klidně celý den. Kdy jindy byste také měla odpočívat než v těhotenství?

Vyrazte na dámskou jízdu

Zavolejte kamarádkám a svolejte pořádnou dámskou jízdu. Program si naplánujte podle libosti, můžete jen tak „podrbat“ u dobrého pití a mlsání, připomenout si staré časy u fotek z mládí nebo třeba vyrazit na víkend do lázní. Fantazii se meze nekladou. Po narození miminka budete ráda vzpomínat i na ty nejvšednější chvilky, kdy jste si s kamarádkami mohla nerušeně povídat. ;)

Bavte se

Kino, divadlo nebo výstava vám spolehlivě rozšíří kulturní obzory. Navíc nikdy neuškodí nastřádat si příjemné zážitky do zásoby na dobu, kdy budete řešit přízemnější starosti. ;) „S nejlepší kamarádkou jsme měly termín porodu pár dní od sebe. Na mateřskou jsme proto nastupovaly v podstatě stejně a poslední volné týdny před porodem si krásně užily. Největším zážitkem pro mě byla návštěva baletu, který jsem do té doby nikdy neviděla,“ vzpomíná Kristýna, maminka půlročního Filípka. Pokud vás to už kvůli rostoucímu bříšku ven netáhne, pusťte si zábavný film nebo otevřete napínavou knížku doma na gauči, i to se počítá.

Dopřejte si romantiku

Příchod miminka změní i váš partnerský život. Neuškodí proto, užít si romantiku ve dvou, dokud si kvůli tomu nemusíte složitě zajišťovat hlídání potomka. Vyrazte na výlet, zajděte si na dobrou večeři nebo se nechte od partnera namasírovat.

Užívejte si

Sečteno a podtrženo, zkuste si mateřskou užít tak, jak to jen půjde. Posledních šest, sedm nebo osm týdnů před porodem patří jen vám, tak ať jsou krásné, odpočinkové a přesně podle vašich představ.

Sdílet článek

Nanny pro klidný spánek

2020_bm-02_2.png

Monitor dechu Nanny BM-02

Tento ryze český výrobek poskytuje rodičům jistotu, klidný spánek a kontrolu nad správným dýcháním jejich miminka. Nepřetržitě hlídá jeho dech i…

2 495 Kč

Detail

2020_bm-02d.png

Náhradní podložka BM-02D

Náhradní podložka Vám ulehčí práci, pokud bude miminko spinkat na více místech. Hodí se také v případě, že původní podložka již dosloužila…

966 Kč

Detail

dodací lhůta
2-10 dní
2020_bm-02-bm-02d.png

Nanny BM-02 se 2 podložkami

Výhodné balení monitoru dechu Nanny se dvěma podložkami, které oceníte, zejména pokud bude miminko často spinkat na více místech.

2 990 Kč

Detail

Ušetříte 500 Kč
2020_bm-02_duo.png

Nanny BM-02 DUO

Dvě balení monitoru dechu Nanny za zvýhodněnou cenu uvítají nejen rodiče dvojčátek. Můžete se na koupi domluvit třeba s kamarádkou a obě tak…

4 490 Kč

Detail

Ušetříte 285 Kč
bm-02_box-mtr_cz.png

Monitor dechu BM-02 + matrace Baby

Balíček obsahuje monitor dechu Nanny s jednou podložkou a kvalitní českou matraci, která byla s Nanny testována. Jsou tedy plně kompatibilní.

3 360 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Baby 120 x 60 cm

Kvalitní dětská matrace byla testována společně s monitorem dechu Nanny. Máte tak jistotu kvality a bezproblémové funkčnosti.

1 150 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Happy Kids 120 x 60 cm

Prémiová dětská matrace byla vyrobena v České republice a při testování s monitorem dechu Nanny dosáhla nejvyššího hodnocení.

2 290 Kč

Detail

Další článek

Ze slovníku pojmů

Z

Zdravotnický prostředek

Do této kategorie patří mnoho různých výrobků, které se používají ve zdravotnictví od náplastí až… více...

Zeptali jste se lékařky

Neštovice

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jsem těhotná,za měsíc bych měla rodit, starší syn 3 roky má od… více...

Přečtěte si další články

Průvodce těhotenstvím

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám