Péče o nejmenší

Tipy a triky, jak se správně starat o miminko. Od první chvíle, kdy váš poklad držíte v náručí, až po samostatné krůčky.

blog-rozdil-chlapecek-holcicka.jpg

Rozdíl v péči chlapeček vs. holčička

Jako novopečená maminka máte možná obavy, jestli budete umět správně pečovat o ten malý uzlíček, který jste si právě přinesla z porodnice. Nebo na vás třeba doma čeká starší bráška a vy mu z porodnice nesete sestřičku a zajímá Vás, jestli se péče o chlapečka nebo holčičku liší.

blog-prikrmy.jpg

První příkrmy

O příkrmech se toho na internetu dočtete spoustu. Občas se informace liší, někdy jsou dokonce protichůdné. Vyznat se v zavádění příkrmů proto někdy vypadá těžší, než to doopravdy je. Jak na to?

blog-kolika.jpg

Kolika

Jindy usměvavé a pohodové miminko je najednou jako vyměněné, napíná nožičky, rudne v obličeji a hlavně vytrvale pláče nebo dokonce křičí a není k utišení. Obrázek, který velmi dobře znají rodiče miminek s kolikou. Co to přesně je a jak proti ní bojovat?

Lékařka online

Pokud si nejste jistí s čímkoliv ohledně péče o miminko, neváhejte se poradit s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou.

Slovník pojmů

Abyste se v množství informací neztratili, připravili jsme pro vás slovník, ve kterém najdete podrobnosti k důležitým pojmům.

Časté dotazy

Před kontaktováním naší zákaznické linky si prosím pročtěte časté otázky - většina jich již byla zodpovězena.

foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny