Pravidla bezpečného monitorování

5.8.2020 Nákupní rádce

Před každou instalací Nanny je třeba provést test funkčnosti. Zvlášť velké opatrnosti je třeba, pokud chcete Nanny použít jinde než v dětské nebo kojenecké postýlce.

blog-kde-vse-hlida-nanny.jpg

Test funkčnosti

Před prvním použitím na jakémkoliv novém místě monitor vždy otestujte. Zapněte ho v postýlce (nebo kdekoli jinde, kde bude miminko spát), ale miminko do ní zatím nedávejte. Když po dvaceti sekundách Nanny spustí alarm, máte jistotu, že nikde poblíž není zdroj rušivých vibrací a monitor můžete s klidem používat.

Za jakých podmínek kočárek, kolébka nebo koš?

Monitor dechu používejte jen na klidných místech, kde nefouká vítr. Kdyby stál kočárek třeba na balkoně, citlivý senzor by mohl zachytit mírné otřesy způsobené větrem a přístroj by tak nemusel poznat, že miminko přestalo dýchat. Stejně tak v případě koše, který leží na zemi, by monitor mohl zaznamenat vibrace z chůze v okolí.

Kočárek nebo kolébka zároveň nesmí být v pohybu a nikdo se jich nesmí dotýkat. Pokud ale miminko spí v kočárku, který je zaaretovaný, stojí na rovné ploše a provedli jste před použitím test funkčnosti (viz výše), Nanny můžete použít.

V případě hnízda nebo třeba i vyšší matrace než doporučovaných 12 cm pak počítejte s tím, že může být vyšší četnost falešných poplachů. Ověřte proto „propustnost“ jednotlivých vrstev. Miminko položte do hnízda, zapněte monitor a odstupte. Pokud bliká zelená kontrolka v rytmu dechu dítěte, máte jistotu, že jeho dech podložka snímá. Pokud se tak neděje, můžete podložku umístit přímo na matraci (ne pod ni), pak už by měl monitor dech miminka bez problémů zachytit.

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volného pohybu osobních údajů, v platném znění.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Pravidla bezpečného monitorování"?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Další článek

Ze slovníku pojmů

B

Baterie

Baterie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle je nemusíte měnit, protože vydrží opravdu… více...

Zeptali jste se lékařky

klíště

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, syn 4 roky měl před týdnem klíště, které jsme vyndali celé, měl v… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám