Odborník radí, jak na servis monitoru dechu Nanny

22.6.2020 Nákupní rádce

Co je to přesně monitor dechu a jak vůbec funguje? Jaké jsou nejčastější příčiny falešných poplachů? A proč se nevyplatí používat starší snímací podložku? Na otázky týkající se používání a servisu monitoru dechu Nanny v rozhovoru odpovídá Tomáš Petříček, vedoucí střediska testerů.

cp1_9397.jpg

Monitor dechu Nanny je bezúdržbové zařízení, které nevyžaduje žádný speciální servis. „Je potřeba hlídat jenom nabití baterií. Nannynka signalizuje vybití baterie červenou kontrolkou. Pokud se rozsvítí, je třeba baterie vyměnit. Pokud by uživatel přesto baterie nevyměnil, tak má ochrannou funkci a při vybité baterii se vůbec nezapne, nezačne detekovat,“ upřesňuje Tomáš Petříček. A zároveň doporučuje nezapomínat ani na kontrolu prostředí, ve kterém Nanny používáme. Je to totiž stejně důležité jako kontrola elektroniky. Přesný postup, jak na to, se dozvíte ve videu.

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volného pohybu osobních údajů, v platném znění.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Odborník radí, jak na servis monitoru dechu Nanny"?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Další článek

Ze slovníku pojmů

N

Náhradní podložka

Pokud vaše miminko často spinká na dvou místech, doporučujeme mít k monitoru dechu i náhradní… více...

Zeptali jste se lékařky

Těhotenství

Dobrý den mám dotaz ohledně kouření v těhotenství.test clearblue mi ukázal že jsem +,1-2 týdnů… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám