Odborník radí, jak na servis monitoru dechu Nanny

22.6.2020 Nákupní rádce

Co je to přesně monitor dechu a jak vůbec funguje? Jaké jsou nejčastější příčiny falešných poplachů? A proč se nevyplatí používat starší snímací podložku? Na otázky týkající se používání a servisu monitoru dechu Nanny v rozhovoru odpovídá Tomáš Petříček, vedoucí střediska testerů.

cp1_9397.jpg

Monitor dechu Nanny je bezúdržbové zařízení, které nevyžaduje žádný speciální servis. „Je potřeba hlídat jenom nabití baterií. Nannynka signalizuje vybití baterie červenou kontrolkou. Pokud se rozsvítí, je třeba baterie vyměnit. Pokud by uživatel přesto baterie nevyměnil, tak má ochrannou funkci a při vybité baterii se vůbec nezapne, nezačne detekovat,“ upřesňuje Tomáš Petříček. A zároveň doporučuje nezapomínat ani na kontrolu prostředí, ve kterém Nanny používáme. Je to totiž stejně důležité jako kontrola elektroniky. Přesný postup, jak na to, se dozvíte ve videu.

Sdílet článek

Nanny pro klidný spánek

2020_bm-02_2.png

Monitor dechu Nanny BM-02

Tento ryze český výrobek poskytuje rodičům jistotu, klidný spánek a kontrolu nad správným dýcháním jejich miminka. Nepřetržitě hlídá jeho dech i…

2 495 Kč

Detail

2020_bm-02d.png

Náhradní podložka BM-02D

Náhradní podložka Vám ulehčí práci, pokud bude miminko spinkat na více místech. Hodí se také v případě, že původní podložka již dosloužila…

966 Kč

Detail

dodací lhůta
2-10 dní
2020_bm-02-bm-02d.png

Nanny BM-02 se 2 podložkami

Výhodné balení monitoru dechu Nanny se dvěma podložkami, které oceníte, zejména pokud bude miminko často spinkat na více místech.

2 990 Kč

Detail

Ušetříte 500 Kč
2020_bm-02_duo.png

Nanny BM-02 DUO

Dvě balení monitoru dechu Nanny za zvýhodněnou cenu uvítají nejen rodiče dvojčátek. Můžete se na koupi domluvit třeba s kamarádkou a obě tak…

4 490 Kč

Detail

Ušetříte 285 Kč
bm-02_box-mtr_cz.png

Monitor dechu BM-02 + matrace Baby

Balíček obsahuje monitor dechu Nanny s jednou podložkou a kvalitní českou matraci, která byla s Nanny testována. Jsou tedy plně kompatibilní.

3 360 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Baby 120 x 60 cm

Kvalitní dětská matrace byla testována společně s monitorem dechu Nanny. Máte tak jistotu kvality a bezproblémové funkčnosti.

1 150 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Happy Kids 120 x 60 cm

Prémiová dětská matrace byla vyrobena v České republice a při testování s monitorem dechu Nanny dosáhla nejvyššího hodnocení.

2 290 Kč

Detail

Další článek

Ze slovníku pojmů

Z

Zdravotnický prostředek

Do této kategorie patří mnoho různých výrobků, které se používají ve zdravotnictví od náplastí až… více...

Zeptali jste se lékařky

chůze dítěte ve 20.měsíci

Dobrý den, naše pěstounče má 19.měsíců, chodí samostatně, běhá, kope do míče, při držení chodí do i… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám