Kde všude vám pomůže monitor dechu

21.3.2019 Nákupní rádce

Kde můžete bez problémů používat monitor dechu Nanny, který spolehlivě ohlídá spánek vašeho miminka? A jaké zásady dodržet, aby monitor fungoval bezchybně?

blog-kde-vse-hlida-nanny.jpg

Po návratu domů z porodnice má většina rodičů pro miminko připravenou klasickou postýlku. Jenže málokterý drobeček v ní stráví 24 hodin denně. Při běžném chodu domácnosti, kdy se často pohybujete po celém bytě nebo domě, je praktičtější mít miminko na dohled a zajistit mu víc bezpečných „odpočívadel“.

Kde všude může miminko s Nanny odpočívat?

Pravidla bezpečného monitorování

Monitor dechu používejte jen na klidných místech, kde nefouká vítr. Kdyby stál kočárek třeba na balkoně, citlivý senzor by mohl zachytit mírné otřesy způsobené větrem a přístroj by tak nemusel poznat, že miminko přestalo dýchat.

Kočárek nebo kolébka zároveň nesmí být v pohybu a nikdo se jich nesmí dotýkat. Pokud ale miminko spí v kočárku, který stojí na chodbě, je všechno v pořádku.

Před prvním použitím na novém místě monitor vždy otestujte. Zapněte ho v postýlce (nebo kdekoli jinde, kde bude miminko spát), ale miminko do ní zatím nedávejte. Když po dvaceti sekundách Nanny spustí alarm, máte jistotu, že nikde poblíž není zdroj rušivých vibrací a monitor můžete s klidem používat.

Monitor dechu Nanny – základní fakta

Monitor dechu Nanny je certifikovaný zdravotnický prostředek, který monitoruje dýchání miminka a je vhodný pro každé děťátko už od 2 kg hmotnosti. Monitor včas upozorní na pokles frekvence dýchání a varuje tak před případným nebezpečím zástavy dechu. Před každým zapnutím provádí test funkčnosti, nemůže se tak samovolně vypnout.

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Kde všude vám pomůže monitor dechu"?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Ze slovníku pojmů

B

Baterie

Baterie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle je nemusíte měnit, protože vydrží opravdu… více...

Zeptali jste se lékařky

Dobrý den, čím mohu pomoci svému 4-letému dítěti, když má neštovice a hodně ho to svědí? více...

Od kdy začít solit

Dobrý den, mám 11-měsíčního syna, všechny příkrmy toleruje dobře, chtěla jsem se zeptat, od kdy… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce
foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny