Jak správně používat monitor dechu Nanny

20.5.2019 Nákupní rádce

Instalace Nanny je snadná, rychlá a zvládne ji opravdu každý. Díky tomu během chvilky připravíte pro vaše miminko bezpečné místo ke spánku a odpočinku. Aby pro vás bylo stejně jednoduché i každodenní používání monitoru dechu, přinášíme vám pár praktických tipů.

blog-jak používat Nanny-1


Postýlka

Aby monitor správně fungoval, musí mít miminko svoji vlastní postýlku. Ta by měla stát dostatečně daleko od případného zdroje vibrací, jako jsou třeba elektrické spotřebiče nebo zásuvky.


Matrace

Monitor snímá dechové pohyby miminka. Nejlépe se mu pracuje v kombinací s matrací, která má na výšku maximálně 12 cm. Pokud tápete, jakou matraci přesně vybrat, mrkněte na náš e-shop, kde najdete matrace plně kompatibilní s monitorem Nanny.


Podložka

Podložku umístěte na rošt postýlky. Na rošt položte ideálně ještě pevnou desku (např. sololit, překližku), aby se snímací podložka neprohýbala. Pokud je miminko hodně malinké, můžete podložku položit i přímo pod prostěradlo. Důležité je zachovat těsný kontakt podložky s vrstvou pod i nad.

Pokud chcete miminku vypodložit hlavičku, nedávejte nic pod matraci, ale podložte nohy postýlky. Tak zůstane monitor v kontaktu s matrací a miminko přitom bude mít hlavičku ve zvýšené poloze.


Zapojení

Zapojení Nanny nemůže být jednodušší. Stačí vám k tomu čtyři kroky. Vložte dvě baterky typu AA do kontrolní jednotky, položte podložku do postýlky, propojte podložku s jednotkou, zapněte a je hotovo.


Kočárek i hnízdo

Nanny můžete používat i na jiných místech než jen v postýlce. Třeba v koši nebo stojícím kočárku. Řada maminek využívá Nanny i v hnízdech pro miminka. Z jejich zkušeností víme, že použití hnízdečka citlivost monitoru nesnižuje. Hnízdo pouze musí doléhat těsně na podložku.


Test

Předtím, než Nanny zapojíte na novém „stanovišti“, doporučujeme ji nejdřív otestovat. Postup je jednoduchý. Zapněte monitor na novém místě, ale miminko tam zatím nedávejte. Když po dvaceti sekundách spustí Nanny alarm, máte jistotu, že vše funguje, jak má.

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Jak správně používat monitor dechu Nanny"?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Další článek

Ze slovníku pojmů

N

Náhradní podložka

Pokud vaše miminko často spinká na dvou místech, doporučujeme mít k monitoru dechu i náhradní… více...

Zeptali jste se lékařky

Alarm monitoru

Dobrý den, chtěla bych se poradit co dělat ci nedělat. V noci nam zvonil alarm u monitoru u… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce
foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny