Jak se o Nanny správně starat

11.4.2019 Nákupní rádce

Nanny je velmi nenáročná pomocnice. Základem je její správná instalace. Žádná další speciální údržba pak není potřeba. Přesto tu pro vás máme dva tipy, které vám vzájemnou spolupráci usnadní, Nanny zajistí dlouhou životnost a vám klidný spánek.

postylka+nanny

Baterie

Baterie dostanete v balíčku spolu s Nanny a obvykle je nemusíte za celou dobu měnit. Vydrží totiž opravdu dlouho. Kdyby však Nanny po čase signalizovala, že jsou vybité, kupte dvě klasické alkalické tužkové baterie typu AA. Nabíjecí baterky nejsou do Nanny vhodné. Mají nižší napětí a Nanny by si kvůli tomu mohla myslet, že jsou vybité.

Podložka

Díky speciální fólii, která chrání citlivý senzor snímací desky před nečistotami, podložka nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Čas od času pouze zkontrolujte, jestli se mezi podložkou a matrací nesráží vlhkost. Matraci občas vyvětrejte nebo ji v postýlce otočte. Buď ji můžete obrátit horní stranou k roštu, nebo ji otočit tak, že část, kde má miminko obvykle hlavičku, dáte do „nohou“.

Pokud se podložka ušpiní, vyčistěte ji mírně navlhčeným hadříkem nebo antibakteriálním ubrouskem, který je součástí balení. I přesto, že je snímací deska zalitá ve speciální fólii, která zabraňuje proniknutí vlhkosti do konstrukce desky, neumývejte ji pod sprchou nebo na ni nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

Záruční servis

Kdyby přesto nebylo ve dvouleté záruční lhůtě něco v pořádku, zdarma vám Nanny opravíme nebo vyměníme. Podložky starší dvou let už nejde servisovat, protože senzor ztrácí svoji citlivost. Pokud chcete monitor dál používat, doporučujeme nákup nové podložky.

Sdílet článek

Nanny pro klidný spánek

2020_bm-02_2.png

Monitor dechu Nanny BM-02

Tento ryze český výrobek poskytuje rodičům jistotu, klidný spánek a kontrolu nad správným dýcháním jejich miminka. Nepřetržitě hlídá jeho dech i…

2 495 Kč

Detail

2020_bm-02d.png

Náhradní podložka BM-02D

Náhradní podložka Vám ulehčí práci, pokud bude miminko spinkat na více místech. Hodí se také v případě, že původní podložka již dosloužila…

966 Kč

Detail

dodací lhůta
2-10 dní
2020_bm-02-bm-02d.png

Nanny BM-02 se 2 podložkami

Výhodné balení monitoru dechu Nanny se dvěma podložkami, které oceníte, zejména pokud bude miminko často spinkat na více místech.

2 990 Kč

Detail

Ušetříte 500 Kč
2020_bm-02_duo.png

Nanny BM-02 DUO

Dvě balení monitoru dechu Nanny za zvýhodněnou cenu uvítají nejen rodiče dvojčátek. Můžete se na koupi domluvit třeba s kamarádkou a obě tak…

4 490 Kč

Detail

Ušetříte 285 Kč
bm-02_box-mtr_cz.png

Monitor dechu BM-02 + matrace Baby

Balíček obsahuje monitor dechu Nanny s jednou podložkou a kvalitní českou matraci, která byla s Nanny testována. Jsou tedy plně kompatibilní.

3 360 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Baby 120 x 60 cm

Kvalitní dětská matrace byla testována společně s monitorem dechu Nanny. Máte tak jistotu kvality a bezproblémové funkčnosti.

1 150 Kč

Detail

matrace-nanny-baby.png

Matrace Happy Kids 120 x 60 cm

Prémiová dětská matrace byla vyrobena v České republice a při testování s monitorem dechu Nanny dosáhla nejvyššího hodnocení.

2 290 Kč

Detail

Další článek

Ze slovníku pojmů

Z

Zdravotní indikace

Monitor dechu je vhodný pro všechna miminka, protože záludnost syndromu náhlého úmrtí kojence (SIDS… více...

Zeptali jste se lékařky

spaní na břiše

Dobrý den, používáme Vaší Nanny. Náš 24 denní syn nejlépe spí na břiše. Je bezečné ho dávat na… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám