Jak se o Nanny správně starat

11.4.2019 Nákupní rádce

Nanny je velmi nenáročná pomocnice. Základem je její správná instalace. Žádná další speciální údržba pak není potřeba. Přesto tu pro vás máme dva tipy, které vám vzájemnou spolupráci usnadní, Nanny zajistí dlouhou životnost a vám klidný spánek.

postylka+nanny

Baterie

Baterie dostanete v balíčku spolu s Nanny a obvykle je nemusíte za celou dobu měnit. Vydrží totiž opravdu dlouho. Kdyby však Nanny po čase signalizovala, že jsou vybité, kupte dvě klasické alkalické tužkové baterie typu AA. Nabíjecí baterky nejsou do Nanny vhodné. Mají nižší napětí a Nanny by si kvůli tomu mohla myslet, že jsou vybité.

Podložka

Díky speciální fólii, která chrání citlivý senzor snímací desky před nečistotami, podložka nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Čas od času pouze zkontrolujte, jestli se mezi podložkou a matrací nesráží vlhkost. Matraci občas vyvětrejte nebo ji v postýlce otočte. Buď ji můžete obrátit horní stranou k roštu, nebo ji otočit tak, že část, kde má miminko obvykle hlavičku, dáte do „nohou“.

Pokud se podložka ušpiní, vyčistěte ji mírně navlhčeným hadříkem nebo antibakteriálním ubrouskem, který je součástí balení. I přesto, že je snímací deska zalitá ve speciální fólii, která zabraňuje proniknutí vlhkosti do konstrukce desky, neumývejte ji pod sprchou nebo na ni nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

Záruční servis

Kdyby přesto nebylo ve dvouleté záruční lhůtě něco v pořádku, zdarma vám Nanny opravíme nebo vyměníme. Podložky starší dvou let už nejde servisovat, protože senzor ztrácí svoji citlivost. Pokud chcete monitor dál používat, doporučujeme nákup nové podložky.

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volného pohybu osobních údajů, v platném znění.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Jak se o Nanny správně starat"?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Další článek

Ze slovníku pojmů

P

Půjčení monitoru dechu

Maminky často váhají, zda pořídit nový monitor dechu, půjčit si použitý, nebo ponechat starší po… více...

Zeptali jste se lékařky

funkčnost monitoru Nanny

Dobrý den, objednal jsem u Vás monitor dechu Nanny , chtěl bych se zeptat jestli se nějak neomezí… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám