Jak se o Nanny správně starat

11.4.2019 Nákupní rádce

Nanny je velmi nenáročná pomocnice. Základem je její správná instalace. Žádná další speciální údržba pak není potřeba. Přesto tu pro vás máme dva tipy, které vám vzájemnou spolupráci usnadní, Nanny zajistí dlouhou životnost a vám klidný spánek.

postylka+nanny

Baterie

Baterie dostanete v balíčku spolu s Nanny a obvykle je nemusíte za celou dobu měnit. Vydrží totiž opravdu dlouho. Kdyby však Nanny po čase signalizovala, že jsou vybité, kupte dvě klasické alkalické tužkové baterie typu AA. Nabíjecí baterky nejsou do Nanny vhodné. Mají nižší napětí a Nanny by si kvůli tomu mohla myslet, že jsou vybité.

Podložka

Díky speciální fólii, která chrání citlivý senzor snímací desky před nečistotami, podložka nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Čas od času pouze zkontrolujte, jestli se mezi podložkou a matrací nesráží vlhkost. Matraci občas vyvětrejte nebo ji v postýlce otočte. Buď ji můžete obrátit horní stranou k roštu, nebo ji otočit tak, že část, kde má miminko obvykle hlavičku, dáte do „nohou“.

Pokud se podložka ušpiní, vyčistěte ji mírně navlhčeným hadříkem nebo antibakteriálním ubrouskem, který je součástí balení. I přesto, že je snímací deska zalitá ve speciální fólii, která zabraňuje proniknutí vlhkosti do konstrukce desky, neumývejte ji pod sprchou nebo na ni nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

Záruční servis

Kdyby přesto nebylo ve dvouleté záruční lhůtě něco v pořádku, zdarma vám Nanny opravíme nebo vyměníme. Podložky starší dvou let už nejde servisovat, protože senzor ztrácí svoji citlivost. Pokud chcete monitor dál používat, doporučujeme nákup nové podložky.

Chci kontaktovat Nanny

Napište nám

*

*

*Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Sdílet článek

Jaký je Váš názor na "Jak se o Nanny správně starat"?

Napsat názor

*

*

*

Pole označená * jsou povinná

Další článek

Ze slovníku pojmů

P

Půjčení monitoru dechu

Maminky často váhají, zda pořídit nový monitor dechu, půjčit si použitý, nebo ponechat starší po… více...

Zeptali jste se lékařky

Výběr matrace

Dobrý den, vybírám matraci do postýlky a chci si ověřit, jak zjistit, že bude vhodná i pro použití… více...

Přečtěte si další články

Nákupní rádce
foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny