Nákupní rádce

Jak správně nainstalovat monitor dechu a kde všude se na něj můžete spolehnout? Přečtěte si praktické rady, které oceníte při každodenním používání Nanny.

cp1_1190_web.jpg

Kde všude vám pomůže monitor dechu

Po návratu domů z porodnice má většina rodičů pro miminko připravenou klasickou postýlku. Jenže málokterý drobeček v ní stráví 24 hodin denně. Při běžném chodu domácnosti, kdy se často pohybujete po celém bytě nebo domě, je praktičtější mít miminko na dohled a zajistit mu víc bezpečných „odpočívadel“. Ve kterých z nich můžete bez problémů používat monitor dechu Nanny, který spolehlivě ohlídá spánek vašeho miminka? A jaké zásady dodržet, aby monitor fungoval bezchybně?

24.7.2020 Nákupní rádce
josh-appel-netpasr-bmq-unsplash.jpg

Využijte při nákupu Nanny příspěvek od zdravotní pojišťovny

Pořízení výbavičky pro miminko není žádná levná záležitost. V některých případech vám ale může odlehčit zdravotní pojišťovna. Mezi základní položky, na které můžete čerpat příspěvek, patří monitor dechu. Jak při nákupu postupovat a jaké doklady si pohlídat, abyste finanční injekci získali? Poradíme vám v našem přehledu.

25.6.2020 Nákupní rádce
cp1_9397.jpg

Odborník radí, jak na servis monitoru dechu Nanny

Co je to přesně monitor dechu a jak vůbec funguje? Jaké jsou nejčastější příčiny falešných poplachů? A proč se nevyplatí používat starší snímací podložku? Na otázky týkající se používání a servisu monitoru dechu Nanny v rozhovoru odpovídá Tomáš Petříček, vedoucí střediska testerů.

22.6.2020 Nákupní rádce
fallon-michael-2lg36hsfaww-unsplash.jpg

Máme dvojčata

Čeká vás za devět měsíců dvojnásobná radost? A už víte, jak dva malé drobečky uložíte? Poradíme vám, co všechno si musíte připravit hned dvakrát a od čeho vám naopak bude stačit jen jeden kus. Přečtěte si to v následujícím článku.

2.3.2020 Nákupní rádce
postylka+nanny

Jak se o Nanny správně starat

Nanny je velmi nenáročná pomocnice. Základem je její správná instalace. Žádná další speciální údržba pak není potřeba. Přesto tu pro vás máme dva tipy, které vám vzájemnou spolupráci usnadní, Nanny zajistí dlouhou životnost a vám klidný spánek.

11.4.2019 Nákupní rádce

Lékařka online

Pokud si nejste jistí s čímkoliv ohledně péče o miminko, neváhejte se poradit s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou.

Slovník pojmů

Abyste se v množství informací neztratili, připravili jsme pro vás slovník, ve kterém najdete podrobnosti k důležitým pojmům.

Časté dotazy

Před kontaktováním naší zákaznické linky si prosím pročtěte časté otázky - většina jich již byla zodpovězena.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám