Nákupní rádce

Jak správně nainstalovat monitor dechu a kde všude se na něj můžete spolehnout? Přečtěte si praktické rady, které oceníte při každodenním používání Nanny.

blog-jak používat Nanny-1

Jak správně používat monitor dechu Nanny

Instalace Nanny je snadná, rychlá a zvládne ji opravdu každý. Díky tomu během chvilky připravíte pro vaše miminko bezpečné místo ke spánku a odpočinku. Aby pro vás bylo stejně jednoduché i každodenní používání monitoru dechu, přinášíme vám pár praktických tipů.

20.5.2019 Nákupní rádce
postylka+nanny

Jak se o Nanny správně starat

Nanny je velmi nenáročná pomocnice. Základem je její správná instalace. Žádná další speciální údržba pak není potřeba. Přesto tu pro vás máme dva tipy, které vám vzájemnou spolupráci usnadní, Nanny zajistí dlouhou životnost a vám klidný spánek.

11.4.2019 Nákupní rádce

Lékařka online

Pokud si nejste jistí s čímkoliv ohledně péče o miminko, neváhejte se poradit s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou.

Slovník pojmů

Abyste se v množství informací neztratili, připravili jsme pro vás slovník, ve kterém najdete podrobnosti k důležitým pojmům.

Časté dotazy

Před kontaktováním naší zákaznické linky si prosím pročtěte časté otázky - většina jich již byla zodpovězena.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám