Blog

Zajímavé články i praktické rady týkající se těhotenství, zdraví i péče o nejmenší.

blog-kde-vse-hlida-nanny.jpg

Pravidla bezpečného monitorování

Před každou instalací Nanny je třeba provést test funkčnosti. Zvlášť velké opatrnosti je třeba, pokud chcete Nanny použít jinde než v dětské nebo kojenecké postýlce.

5.8.2020 Nákupní rádce
cp1_1190_web.jpg

Kde všude vám pomůže monitor dechu

Po návratu domů z porodnice má většina rodičů pro miminko připravenou klasickou postýlku. Jenže málokterý drobeček v ní stráví 24 hodin denně. Při běžném chodu domácnosti, kdy se často pohybujete po celém bytě nebo domě, je praktičtější mít miminko na dohled a zajistit mu víc bezpečných „odpočívadel“. Ve kterých z nich můžete bez problémů používat monitor dechu Nanny, který spolehlivě ohlídá spánek vašeho miminka? A jaké zásady dodržet, aby monitor fungoval bezchybně?

24.7.2020 Nákupní rádce
josh-appel-netpasr-bmq-unsplash.jpg

Využijte při nákupu Nanny příspěvek od zdravotní pojišťovny

Pořízení výbavičky pro miminko není žádná levná záležitost. V některých případech vám ale může odlehčit zdravotní pojišťovna. Mezi základní položky, na které můžete čerpat příspěvek, patří monitor dechu. Jak při nákupu postupovat a jaké doklady si pohlídat, abyste finanční injekci získali? Poradíme vám v našem přehledu.

25.6.2020 Nákupní rádce
cp1_9397.jpg

Odborník radí, jak na servis monitoru dechu Nanny

Co je to přesně monitor dechu a jak vůbec funguje? Jaké jsou nejčastější příčiny falešných poplachů? A proč se nevyplatí používat starší snímací podložku? Na otázky týkající se používání a servisu monitoru dechu Nanny v rozhovoru odpovídá Tomáš Petříček, vedoucí střediska testerů.

22.6.2020 Nákupní rádce
sean-roy-cut2.jpg

Šestinedělí – hormonální horská dráha

Poprvé držíte v náručí malého človíčka, kterého jste devět měsíců nosila pod srdcem. A je vám jasné, že nic už nebude jako dřív. Největší změny vás čekají hned v prvních dnech a týdnech po porodu. V tzv. šestinedělí se sžíváte s miminkem a navíc se vaše tělo vrací do stavu před těhotenstvím. Prudký pokles hladiny hormonů často vede ke změnám nálad a v některých případech dokonce až k poporodní depresi. 

11.5.2020 Svět ženy
coronavirus_a_deti.jpg

Mimořádná opatření v době pandemie u dětských lékařů

Mimořádná opatření v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, kterou způsobuje nový typ koronaviru, významně ovlivnila chod ordinací nejen praktických, ale i dětských lékařů. Jak lékaři za současného stavu ordinují? A jak postupovat, když je vaše miminko nemocné nebo vás čeká preventivní prohlídka? Ptali jsme se dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové. 
 

moznosti-mediciny.jpg

Jak pomáhá medicína s řešením neplodnosti

Pokud se už nějakou dobu snažíte otěhotnět, asi se ptáte, jaké kroky vám cestu k vytouženému miminku usnadní. Jestli zkoušíte všechno možné od úpravy jídelníčku až po celkovou změnu životního stylu a na těhotenském testu stále nejsou dvě čárky, není od věci zjistit, jak vám může ve vašem snažení pomoct dnešní medicína. Tady je základní přehled nejčastějších metod a postupů.

Lékařka online

Pokud si nejste jistí s čímkoliv ohledně péče o miminko, neváhejte se poradit s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou.

Slovník pojmů

Abyste se v množství informací neztratili, připravili jsme pro vás slovník, ve kterém najdete podrobnosti k důležitým pojmům.

Časté dotazy

Před kontaktováním naší zákaznické linky si prosím pročtěte časté otázky - většina jich již byla zodpovězena.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám