Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Lékařka online

Pokud si nejste jistí s čímkoliv ohledně péče o miminko, neváhejte se poradit s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou. Nebo si prohlédněte již zodpovězené dotazy níže.

Vložit dotaz


*


*

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů a podmínkami poradny.

Sandra

Kašel

9.10.2018 10:19

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, syn 4 roky v noci dráždivě kašlal, až jakoby štěkal, zabral mu až dithiaden a to,že jsme na něj otevřeli okno a pustili dovnitř studený vzduch,, pak klidně spal. Teplotu nemá,jen nažloutlou rýmu. Chci se zeptat, mám ho nechat vyšetřit?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Kašel

9.10.2018 20:40

Dobrý den, ano bylo by vhodné, aby Vašeho syna vyšetřil pediatr, nejspíše se jedná o laryngitidu, ale v noci se může jeho stav opět zhoršit.

Jitka

Neštovice

29.9.2018 11:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jsem těhotná,za měsíc bych měla rodit, starší syn 3 roky má od včera neštovice. Já sama jsem neštovice měla. Může se miminko nakazit?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Neštovice

29.9.2018 21:13

Dobrý den, je velmi nepravděpodobné, že byste neštovice přenesla na miminko transplacentárně("přes Vás"), neboť jste neštovice již dříve prodělala, a proto byste měla mít protilátky.

Milada

Vši

23.9.2018 12:38

Dobrý den, mám 4letou dceru a dnes jsme se dozvěděli, že se ve školce objevili vši. Chtěla bych se zeptat, kdybych je u malé objevila, na jak dlouho nesmí do kolektivu a zda je potřeba odvšivení opakovat?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Vši

23.9.2018 13:02

Dobrý den, pokud objevíte u své dcery vši, je třeba, abyste provedla odvšivení u ní co nejdříve, vše vyprala a nechala ji z preventivních důvodů 2 dny doma, ručně odstranila hnidy. Poté je vhodné, abyste jí kontrolovala hlavu každý den, protože může přinést opět živé vši od ostatních dětí ve školce, které ještě nebyly odvšiveny. Důležité je, abyste odvšivení pomocí odvšivovacích prostředků za 7-10 dní zopakovala.

Iveta

klíště

7.9.2018 21:49

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, syn 4 roky měl před týdnem klíště, které jsme vyndali celé, měl v okolí jen malý červený flíček do velikosti 2 mm, který do 3 dnů zmizel, dnes se mu ale objevil nový červený flek, který je ale hodně veliký, má asi 5cm v průměru, nesvědí ho to. Co by to mohlo být a je třeba to nějak řešit?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: klíště

7.9.2018 22:04

Dobrý den, dle popisu by se mohlo jednat o erythema migrans, který se objevuje při lymské borelioze, kterou je třeba přeléčit antibiotiky. Proto by bylo vhodné, abyste syna nechala vyšetřit pediatrem co nejdříve, aby daný erytém viděl a rozhodl, zda se jedná či nejedná o erythema migrans.

Bára

Kojení a příkrmy

30.8.2018 08:58

Dobrý den,mám 5timěsíčního syna, který váží už 5800g, poslední týden se chce kojit stále častěji, přes den max. po 2 hod.,někdy i po 1,5 hodině, v noci max. po 3 hodinách. Můžu již začít s příkrmy a popř. s čím nejdříve?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Kojení a příkrmy

30.8.2018 09:11

Dobrý den, ano můžete už s příkrmy začít a postupně, jak bude syn příkrm tolerovat, nahraďte zcela 1 kojení daným příkrmem. Začněte s jednodruhovým zeleninovým příkrmem, např. mrkví, kterou povaříte a rozmixujeme. Vždy dávejte 1 druh zeleniny alespoň 2-3 dny, pak teprve přidávejte další druh.

1 2 3 4 5 6 7 10 15 19

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Podívat se do slovníku

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Přečíst si časté dotazy

Názory rodičů

Přečtěte si, jaké zkušenosti mají ostatní rodiče s monitorem dechu Nanny.

Přečíst si názory rodičů

foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny