Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Lékařka online

Pokud si nejste jistí s čímkoliv ohledně péče o miminko, neváhejte se poradit s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou. Nebo si prohlédněte již zodpovězené dotazy níže.

Vložit dotaz


*


*

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů a podmínkami poradny.

Lucie

Pouziti monitoru Nanny s kolebkou

27.10.2018 09:35

Dobry den, mozna vice technicky dotaz, ale lze prosim pouzit monitor dechu Nanny i s kolebkou Chicco? Napr.tato, libi se mi, ze mohu kojit v noci pohodlne... https://www.pinkorblue.cz/chicco-pristavna-postylka-next2me-dream-fairy-tail-a193990.html Dekuji, Lucie

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Pouziti monitoru Nanny s kolebkou

30.10.2018 13:13

Dobrý den, žádná z kolébek není doporučována pro použití s podložkou a monitorem dechu nanny. Dále je důležité, že by měla dětská postýlka stát samostatně a neměla by se dotýkat jiné postele, kde spí někdo jiný. Jinak by se mohlo stát, že miminko přestane dýchat a monitor to nezaznamená, protože bude snímat dýchání někoho jiného.

Markéta

Nespavost u 4 měsíční holčičky

20.10.2018 18:12

Dobrý den, již 3 neděle bojujeme u dcery s nespavostí, přes den usne max na 5 minut. Jinak jede pofňukavani, strkani prstů a pesti do pusinky. Muze to bejt růstem zubu i kdyz dasne natekle nema ?Dekuji

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Nespavost u 4 měsíční holčičky

22.10.2018 12:14

Dobrý den, zuby jsou taky možné, ale v jejím věku málo pravděpodobné, ale více pravděpodobné je, že by mohla trpět na koliky. Záleží i na tom, jak spí v noci, jak jí, jestli se u Vás v náručí uklidní nebo ne, jestli má teploty, průjem, výrazněji ublinkává, zda neubývá na váze. Zda máte dostatek mléka, pokud kojíte? Co se změnilo před 3mi týdny? Proto nemůžu jednoznačně odpovědět na Váš dotaz. Vhodné by bylo, abyste navštívila pediatra své dcery a domluvila se na dalším postupu přímo s ním/ní.

Sandra

Kašel

9.10.2018 10:19

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, syn 4 roky v noci dráždivě kašlal, až jakoby štěkal, zabral mu až dithiaden a to,že jsme na něj otevřeli okno a pustili dovnitř studený vzduch,, pak klidně spal. Teplotu nemá,jen nažloutlou rýmu. Chci se zeptat, mám ho nechat vyšetřit?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Kašel

9.10.2018 20:40

Dobrý den, ano bylo by vhodné, aby Vašeho syna vyšetřil pediatr, nejspíše se jedná o laryngitidu, ale v noci se může jeho stav opět zhoršit.

Jitka

Neštovice

29.9.2018 11:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jsem těhotná,za měsíc bych měla rodit, starší syn 3 roky má od včera neštovice. Já sama jsem neštovice měla. Může se miminko nakazit?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Neštovice

29.9.2018 21:13

Dobrý den, je velmi nepravděpodobné, že byste neštovice přenesla na miminko transplacentárně("přes Vás"), neboť jste neštovice již dříve prodělala, a proto byste měla mít protilátky.

Milada

Vši

23.9.2018 12:38

Dobrý den, mám 4letou dceru a dnes jsme se dozvěděli, že se ve školce objevili vši. Chtěla bych se zeptat, kdybych je u malé objevila, na jak dlouho nesmí do kolektivu a zda je potřeba odvšivení opakovat?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Lékař
Lékařka

Odpověď: Vši

23.9.2018 13:02

Dobrý den, pokud objevíte u své dcery vši, je třeba, abyste provedla odvšivení u ní co nejdříve, vše vyprala a nechala ji z preventivních důvodů 2 dny doma, ručně odstranila hnidy. Poté je vhodné, abyste jí kontrolovala hlavu každý den, protože může přinést opět živé vši od ostatních dětí ve školce, které ještě nebyly odvšiveny. Důležité je, abyste odvšivení pomocí odvšivovacích prostředků za 7-10 dní zopakovala.

1 2 3 4 5 9 13 17

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Podívat se do slovníku

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Přečíst si časté dotazy

Názory rodičů

Přečtěte si, jaké zkušenosti mají ostatní rodiče s monitorem dechu Nanny.

Přečíst si názory rodičů

foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny