Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Obchodní manažer/-ka

Do týmu Jablotron/Nanny hledáme dalšího srdcaře/-řku primárně s duší obchodníka. Budeš součástí mezinárodního týmu, který vyvíjí, prodává a promuje produktovou řadu našich zdravotních alarmů. Od Mexika až po Japonsko. Ale hlavně „doma“ v Evropě. :)

Jaká by měla být náplň práce našeho nového kolegy/-ně?

  • Podpora a rozvoj B2B obchodní sítě:

Hlavní náplní tvojí práce bude komunikace a podpora stávajících distributorů z celého světa (ke strategickým patří Francie, Německo, UK, Japonsko, Itálie..), takže se musíš skvěle dorozumět anglicky.

Samozřejmě si občas popovídáš i česky, protože v tuzemsku máme desítky prodejců z řad lékáren a prodejen s dětským zbožím. Objednávky vyřizuje náš skvělý tým podpory prodeje, ale podmínky spolupráce nastavuješ ty.

Pokud jsi už někdy pracoval jako obchodník, tak je ti vše doposud známé …. a teď přichází výzva. :)

  • Obchodní a marketingová strategie B2C:

Kromě sítě distributorů se na klíčových trzích zaměřujeme přímo na koncové zákazníky. Pro tento účel máme velmi úspěšný a dobře zavedený e-shop www.nanny.cz pro prodej v CZ, SK, PL, DE a AT. V této oblasti tě čeká koordinace mezi obchodem, marketingem a zákaznickou linkou. Vše musí běžet jako dobře namazaný stroj! (ne, alkohol na pracovišti opravdu nepijeme :))

  • Co dalšího tě ještě čeká:

Plánování a reporting (prodeje, zisk, náklady…)
Příprava ceníků
Vyjednávání podmínek obchodních a marketingových smluv
Účast na mezinárodních výstavách a promo akcích (nejčastěji v Německu)
Analýza trhu a podpora digitálního marketingu
Product managment – koordinace změn s vývojem, úpravy manuálu, dotazníky spokojenosti s produktem apod.

Pro koho je pozice vhodná?

  • Očekáváme, že se výborně písemně i ústně dorozumíš anglicky
  • Máš zkušenost s mezinárodním obchodem
  • Jsi self-motivated a pracuješ efektivně
  • Rád objevuješ nové typy obchodních příležitostí a neotřelých řešení
  • Jsi zvyklý pracovat v mezinárodním týmu a řídit menší pracovní skupiny vzdáleně
  • Není důležité, z jakého oboru pocházíš, vše potřebné tě rádi naučíme

Co může být výhodou?

  • Pokud se dorozumíš dalším jazykem (zejména němčinou) – není to však podmínkou
  • Máš základní znalost pojmů z digitálního marketingu a B2C strategie
  • Máš blízko k oboru zdravotnických potřeb a/nebo dětského sortimentu

Co nabízíme?

  • Sídlíme v Jablonci, kde se budeme scházet na koordinační porady, ale po dohodě můžeš využít i home office
  • Spolupráci v mezinárodním týmu
  • Práci na plný úvazek (po dohodě možno i zkrácený)
  • Možnost seberealizace a získání cenných zkušeností se zajímavým produktem
  • Podporu ve vzdělávání a sick days
  • Kávu a roušky zdarma :)
Sdílej článek

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Buďte ověřeným prodejcem Nanny

Staňte se součástí Nanny Family a nabídněte maminkám unikátní produkt, který jim zajistí klidný spánek a bezpečí pro to nejcennější - jejich dítě. Dobře odvedené práce si vážíme a našim partnerům nabízíme podporu a dlouhodobý růst.

Vítejte u nás

Staňte se členem Nanny týmu

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Chcete si přivydělat? Jste influncerka a chcete pomoci zachránit život dítěte?

Přidejte se k nám