Nanny přímo od výrobce

Pouze u nás koupí monitoru dechu miminka přispíváte do nemocnic

Kariéra s Nanny

Jste maminka, která náš monitor dechu používala pro své miminko nebo se Vám zdá náš produkt prostě skvělý? Hledáte pracovní uplatnění, přivýdělek na rodičovské dovolené, při studiu nebo chcete začít podnikat na vlastní noze? Žijete v zahraničí či skvěle ovládáte nějaký cizí jazyk? Neváhejte se nám ozvat.

Flexibilní pracovní doba

Zázemí renomované české firmy

Skvělé finanční ohodnocení

Volné pozice

Zde naleznete přehled volných pozic v našem týmu. Pokud zrovna žádnou nenabízíme, rádi si přečteme Váš životopis na nanny@jablotron.cz.

Specialista/-ka zdravotnických prostředků - částečný či plný úvazek

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického nebo zdravotního zaměření
  • Znalost legislativy zdravotnických prostředků výhodou
  • Praxe s audity a řízenou dokumentací výhodou
  • Znalost prostředí klinické praxe

Nabízíme:

  • Možnost částečně pracovat i formou „home officu“, a tudíž prakticky odkudkoliv
  • Možnost částečného i plného úvazku
  • Zvyšování kvalifikace formou praxe i odborných školení
  • Zaměstnanecké benefity

Doplnění k pozici:

Na pozici speciality/-tky zdravotnických prostředků budete odpovídat za vedení a správu technické dokumentace, musíte umět sednout k počítači, hledat informace, tvořit tabulky a řízené dokumenty – systematičnost a pečlivost je tedy pro vás hlavní výhodou.

Nicméně vaší náplní bude i kreativita a inovativnost – budete se podílet na tvorbě zadání zdravotnického prostředku a pak pomáhat s jeho uvedením na trh. Určitě pomůže, pokud máte rozhled v oblasti nemocniční praxe – budete připravovat a vést klinická hodnocení a klinické zkoušky. Vaší předností tedy bude i důvěryhodnost a zdvořilé vystupování.

Přinejmenším jednou za rok vás čeká prověření auditory – opět s naší plnou důvěrou, že to zvládnete.

Pravděpodobně nemáte zkušenost přesně s touto náplní práce, ale můžete se etablovat prakticky odkudkoliv – ať už jste servisní technik, produktový manažer, elektro-inženýr, absolvent průmyslovky či pracovník oddělení zdravotnické techniky v nemocnici.

Pracovní náplň se v budoucnu přizpůsobí Vašim schopnostem a zaměření – bude hlavně na Vás, v čem najdete svoji hlavní parketu. Vaši specializaci podpoříme účastí na odborných školeních.

Nabízíme možnost částečného i plného úvazku, můžete částečně pracovat i formou „home officu“, ale určitě vás budeme chtít vídat u nás ve firmě, proto byste měli být schopni alespoň částečně pobývat či dojíždět do Jablonce nad Nisou. Přinejmenším proto, že bychom se rádi společně sešli na některé z našich skvělých firemních akcí – například paintballu, výletu do Krkonoš nebo jízdě na motokárách :-)

Mám zájem

*

*

*
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Lékařka online

Miminko špatně spí nebo ho bolí bříško? Jak mu pomoci, se zeptejte maminky a dětské lékařky MUDr. Lucie Skálové.

Zeptat se lékařky

Slovník pojmů

Co znamená SIDS a co si představit pod pojmem kalibrace? Přehled pojmů, které používáme, naleznete zde.

Podívat se do slovníku

Časté dotazy

Zjistěte, na co se nejčastěji ptají ostatní maminky a tatínci. Dozvíte se vše o funkcích, instalaci a použití Nanny.

Přečíst si časté dotazy

foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny prodávám v Itálii  už 5 let a jsem nadšená. Konečně jsem skloubila péči o rodinu s prací, která mi přináší radost.

Hana, maminka a prodejce Nanny v Itálii

Více o kariéře s Nanny